İTALYAN GELENEĞİNİN MODERN YORUMU

Danilo's Pizza olarak, İtalyan mutfağının rotasını çiziyoruz; geleneksel İtalyan lezzetlerini çağdaş dokunuşlarla harmanlayarak sizlere sunuyoruz.
Menümüz, ustalıkla seçilmiş malzemeler ve yılların getirdiği tecrübe ile hazırlanmaktadır. Her biri zanaatkar eli değmiş eser niteliğindedir.

Temellerimiz, otantik İtalyan yemeği yapma sanatına dayanmaktadır ve bu geleneği, her bir müşterimizin damak zevkine hitap edecek şekilde yeniden yorumlamaktayız. Danilo's Pizza'da, sadece bir yemek değil, bir kültürü deneyimlersiniz. Burada, kaliteden ödün vermeden, eşsiz İtalyan lezzetleri ve samimi atmosferimiz ile öne çıkan bir buluşma noktası yaratıyoruz.

chefs

LEZZETİN ARKASINDAKİ YÜZLER

Danilo's Pizza'da, her biri kendi alanında usta, tutkulu bir ekibiz. Eşsiz İtalyan lezzetlerimizi sunarken, en taze malzemeleri kullanıyoruz ve menümüzde, İtalyan geleneğinin inceliklerini modern dokunuşlarla birleştiriyoruz. Güleryüzlü servisimizle, her bir misafirimizi ailemizin bir parçası gibi ağırlıyoruz.

Danilo's Pizza, sıcak bir karşılama, unutulmaz bir yemek ve cana yakın bir sohbet vaat ediyor; çünkü biz, yıllardır süregelen bu lezzet yolculuğumuzda, her zaman en iyisini sunmayı hedefleyen bir aileyiz.

Telefon
0216 455 3344

Genel Merkez Adres

Ataşehir Bulvarı, Ata Blokları 2-3, Kat 7 No:68 Ataşehir İstanbul

İletişim